Mensen met passie

Wilt u meer informatie, ons enthousiaste team helpt u graag verder. U kunt uw vraag ook stellen via het contactformulier.

Selecteer voor de juiste contactpersoon

Andrea Signer Customer Service a.signer@royalvanzanten.com +31 (0)7 14 06 31 43
Anita de Winter Backoffice a.dewinter@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 47
Annelies Kloek Backoffice a.kloek@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 40
Ardi Hoogerburg Productie planner A.Hoogerburg@royalvanzanten.com
Arjan Krijgsman Manager Productie Rijsenhout a.krijgsman@royalvanzanten.com
Arthur Kramer Area Export Manager Snijbloemen Brazilië, Italië, Portugal en Spanje A.Kramer@royalvanzanten.com
Bas Romijn Inkoper Tulp en bijgoed b.romijn@royalvanzanten.com
Bert Koeze Commercieel Manager Potplanten b.koeze@royalvanzanten.com
Bram Vos Senior Accountmanager Snijbloemen b.vos@royalvanzanten.com
Conny Huisman Transitie Manager c.huisman@royalvanzanten.com
Derek Stol Product Manager Lelie d.stol@royalvanzanten.com
Dik van Alphen Manager Stekproducten d.vanalphen@royalvanzanten.com
Don Schilder Junior Area Export Manager Africa, Middle-East and Northern Europe flowerbulbs@royalvanzanten.com
Ellen van Wijk Marketing & Communicatie Corporate en Snijbloemen e.vanwijk@royalvanzanten.com
Ernst Barendregt Directeur Financiën & IT e.barendregt@royalvanzanten.com
Grzegorz Malowski Productie planner G.Malowski@royalvanzanten.com
Hans Damen Area Export Manager China, Japan en Taiwan h.damen@royalvanzanten.com
Hans Glorie Commercieel Manager Van Zanten Flowerbulbs B.V. h.glorie@royalvanzanten.com
Jan Bimmerman Inkoper Lelie flowerbulbs@royalvanzanten.com
Jan Bregman Accountmanager Snijbloemen j.bregman@royalvanzanten.com
Jan de Boer Directeur Verkoop & Marketing j.deboer@royalvanzanten.com
Jan Jaap Boon General Manager Nieuw-Zeeland j.boon@royalvanzanten.com
Jarg Bolt Customer Service j.bolt@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 70 23
Jeroen Meeder Area Export Manager Potplanten j.meeder@royalvanzanten.com
Job Nap Area Export Manager Snijbloemen Japan, Maleisië, Thailand, Zuid Korea j.nap@royalvanzanten.com
Johannes Noor Area Export Manager Japan, China en India j.noor@royalvanzanten.com
John van Klink Produktie planner j.vanklink@royalvanzanten.com
José van Wijk Customer Service j.vanwijk@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 50
Karel Jacobs Directeur P&O k.jacobs@royalvanzanten.com
Kees Gram Area Export Manager Snijbloemen Colombia, Equador en Centraal Amerika k.gram@royalvanzanten.com
Klaas Jan Vijn Algemeen Directeur Van Zanten Flowerbulbs B.v. k.vijn@royalvanzanten.com
Leon de Mooij Accountmanager Potplanten: België, Frankrijk en Polen Snijbloemen: België, Engeland, Ethiopië en Kenia l.demooij@royalvanzanten.com
Leon Hofman Junior Accountmanager l.hofman@royalvanzanten.com
Maarten Goos Algemeen Directeur Van Zanten Breeding
Maarten Holleman Productie planner m.holleman@royalvanzanten.com
Michiel Mollers Teamleider Planning m.mollers@royalvanzanten.com
Nancy Scheeringa Backoffice n.scheeringa@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 43
Nico Laan Area Export Manager Potplanten n.laan@royalvanzanten.com
Paul Schoorl Product Manager p.schoorl@royalvanzanten.com
Paul van der Wilt Manager Bolproductie flowerbulbs@royalvanzanten.com
Peter Wouters Hoofd Verkoop Snijproducten Nederland p.wouters@royalvanzanten.com
Rian Hagen Customer Service rian.hagen@royalvanzanten.com +31 (0)71-4063101
Richard van den Bos General Manager Australië r.vandenbos@royalvanzanten.com
Rob Ruigrok Customer Service r.ruigrok@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 28 82 44
Rob van der Helm Manager Marketing & Customer Service r.vanderhelm@royalvanzanten.com
Robert Tulen Teamleider Backoffice r.tulen@royalvanzanten.com
Simone de Greef Marketing Communicatie Corporate en Bloembollen flowerbulbs@royalvanzanten.com
Stefan van der Heijden Directeur Research & Veredeling s.vanderheijden@royalvanzanten.com
Stefan Zwerink Accountmanager Snijbloemen s.zwerink@royalvanzanten.com
Stefania Persichetti Customer Service s.persichetti@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 85 00
Sylvia Dral Marketing & Communicatie Corporate en Potplanten S.Dral@royalvanzanten.com
Theo Hulst Manager Financiën en IT t.hulst@royalvanzanten.com
Tineke van der Meer Productie planner t.vandermeer@royalvanzanten.com
Tjomme Gerbranda Area Export Manager Snijbloemen en Potplanten T.Gerbranda@royalvanzanten.com
Wim Rook Hoofd Weefselkweeklaboratorium w.rook@royalvanzanten.com
Wouter Jongkind Marktmanager w.jongkind@royalvanzanten.com
Yvonne van den Burgt Customer Service y.vandenburgt@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 17