Mensen met passie

Wilt u meer informatie, ons enthousiaste team helpt u graag verder. U kunt uw vraag ook stellen via het contactformulier.

Selecteer voor de juiste contactpersoon

Andrea Signer Backoffice a.signer@royalvanzanten.com +31 (0)7 14 06 31 43
Anita de Winter Backoffice a.dewinter@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 47
Annelies Kloek Backoffice a.kloek@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 40
Arjan Krijgsman Manager Productie Rijsenhout a.krijgsman@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 04 08
Bas Romijn Inkoper Tulp en bijgoed b.romijn@royalvanzanten.com +31 (0)6 10 18 39 13
Bert Koeze Commercieel Manager Potplanten b.koeze@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 98 46 39
Bram Vos Senior Accountmanager Snijbloemen b.vos@royalvanzanten.com +31 (0)6 20 54 87 51
Cees Prins General Manager Nieuw-Zeeland c.prins@royalvanzanten.com +64 33 03 50 86
Conny Huisman Teamleider Backoffice c.huisman@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 04 69
Derek Stol Product Manager Lelie d.stol@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 05 09
Dik van Alphen Manager Stekproducten d.vanalphen@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 49 05 64
Egbert Bok Commercieel Teeltadviseur e.bok@royalvanzanten.com +31(0)6 83 49 07 65
Ellen van Wijk Marketing en Communicatie Corporate en Snijbloemen e.vanwijk@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 34 56
Eric Maessen Area Export Manager USA, Mexico, Colombia, Vietnam en Zuid Europa e.maessen@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 72 64 16
Hans Damen Commercieel Manager Japan, China en Taiwan h.damen@royalvanzanten.com +31 (0)6 22 66 84 06
Hans Glorie Algemeen Directeur Van Zanten Flowerbulbs B.V. h.glorie@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 15 33 70 
Harry van der Linden Directeur Financiën & IT h.vanderlinden@royalvanzanten.com +31 (0)297 387 067
Jan Bimmerman Inkoper Lelie j.bimmerman@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 98 60
Jan Bregman Accountmanager Snijbloemen j.bregman@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 40 99 14
Jarg Bolt Backoffice j.bolt@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 70 23
Jeroen Meeder Area Export Manager Potplanten j.meeder@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 21 68 08
Johannes Noor Area Export Manager Japan, China en India j.noor@royalvanzanten.com +31 (0)6 20 39 68 22
John Damen Hoofd Verkoop Snijbloemen internationaal j.damen@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 09 47
John van Klink Backoffice j.vanklink@royalvanzanten.com +31 (0)7 14 06 31 38
José van Wijk Backoffice j.vanwijk@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 50
Karel Jacobs Directeur P&O k.jacobs@royalvanzanten.com +31 (0) 297 38 70 00
Kees Gram Area Export Manager Snijbloemen k.gram@royalvanzanten.com +31 (0)6 10 03 95 85
Lisanne Fabriek Marketing en Communicatie Corporate en Potplanten l.fabriek@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 18 43
Michiel Mollers Teamleider Backoffice m.mollers@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 70 32
Nancy Scheeringa Backoffice n.scheeringa@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 43
Nico Laan Area Export Manager Potplanten n.laan@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 18 49
Niels Floore Manager Productie Valkenburg n.floore@royalvanzanten.com +31 (0)6 54 65 45 51
Niels Ruhé Backoffice n.ruhe@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 47
Paul Schoorl Product Manager p.schoorl@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 06 44
Paul van der Wilt Manager Bolproductie p.vanderwilt@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 79 89 29
Peter Wouters Hoofd Verkoop Snijproducten Nederland p.wouters@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 62 51
Richard van den Bos General Manager Australië r.vandenbos@royalvanzanten.com +61 (0)4 37 01 09 78
Rob Ruigrok Backoffice r.ruigrok@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 28 82 44
Rob van der Helm Teamleider Marketing & Communicatie r.vanderhelm@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 49 06 20
Robert Tulen Teamleider Backoffice r.tulen@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 43
Sevana Koorevaar Backoffice s.koorevaar@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 17
Sjoukje Heimovaara Algemeen Directeur Van Zanten Holding B.V. / Van Zanten Breeding B.V. s.heimovaara@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 70 00
Stefan Zwerink Accountmanager Snijbloemen s.zwerink@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 40 50 40
Theo Hulst Manager Financiën en IT t.hulst@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 10
Tineke van der Meer Backoffice t.vandermeer@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 54 38
Wim Rook Hoofd Weefselkweeklaboratorium w.rook@royalvanzanten.com +31 (0)6 20 24 34 10
Yvonne van den Burgt Backoffice y.vandenburgt@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 17