Mensen met passie

Wilt u meer informatie, ons enthousiaste team helpt u graag verder. U kunt uw vraag ook stellen via het contactformulier.

Filter productgroepen

Annelies Kloek Commercial- Sales Assistant a.kloek@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 40
Arie Veldhuyzen Van Zanten Algemeen Directeur / CEO Van Zanten Holding B.V. +31 (0)2 97 38 70 00
Arjan Krijgsman Manager Productie a.krijgsman@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 04 08
Bas Romijn Purchaser Tulip and other spring-flowering bulbs b.romijn@royalvanzanten.com +31 (0)6 10 18 39 13
Bert Koeze Commercieel Manager Potplanten b.koeze@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 98 46 39
Bram Vos Senior Accountmanager Snijbloemen b.vos@royalvanzanten.com +31 (0)6 20 54 87 51
Conny Huisman Backoffice c.huisman@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 04 69
Derek Stol Product Manager d.stol@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 05 09
Ellen van Wijk Marketing en Communicatie Corporate en Snijbloemen e.vanwijk@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 34 56
Eric Maessen Area Export Manager USA, Mexico, Colombia, Vietnam en Zuid-Europa e.maessen@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 72 64 16
Hans Damen Sales manager Japan, China and Taiwan h.damen@royalvanzanten.com +31 (0)6 22 66 84 06
Hans Glorie Purchaser lilies h.glorie@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 15 33 70 
Jan Bregman Accountmanager Snijbloemen j.bregman@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 40 99 14
Jarg Bolt Backoffice j.bolt@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 70 23
Jeroen Meeder Area Export Manager Potplanten j.meeder@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 21 68 08
Johannes Noor Area Export Manager Japan, China and India j.noor@royalvanzanten.com +31 (0)6 20 39 68 22
John Damen Area Export Manager Snijbloemen j.damen@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 09 47
José van Wijk Backoffice j.vanwijk@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 50
Karel Jacobs Directeur P&O k.jacobs@royalvanzanten.com +31 (0) 297 83 70 00
Karim Ispahani Sales Middle East and Marketing k.ispahani@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 10 49
Kees Gram Area Export Manager Snijbloemen k.gram@royalvanzanten.com +31 (0)6 10 03 95 85
Lisanne Fabriek Marketing en Communicatie Corporate en Potplanten l.fabriek@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 18 43
Michiel Mollers Backoffice m.mollers@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 70 32
Nico Laan Area Export Manager Potplanten n.laan@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 18 49
Niels Floore Manager Kwaliteit en Productie n.floore@royalvanzanten.com +31 (0)6 54 65 45 51
Niels Ruhé Backoffice n.ruhe@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 47
Paul Schoorl Product Manager p.schoorl@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 06 44
Peter Wouters Accountmanager Snijbloemen p.wouters@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 62 51
Pieter Koen Area Export Manager Potplanten en Snijbloemen p.koen@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 27 48
Reinoud Hagen Sales Manager Snijbloemen r.hagen@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 79 88 87
Richard van den Bos Area Export Manager Australië en Nieuw Zeeland r.vandenbos@royalvanzanten.com +61 (0)4 37 01 09 78
Rob Ruigrok Transport, Korte Termijnplanner r.ruigrok@royalvanzanten.com +31 (0)6 51 28 82 44
Robert Tulen Commercial- Sales Assistent r.tulen@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 95 43
Sevana Koorevaar Backoffice s.koorevaar@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 17
Sjoukje Heimovaara Directeur Van Zanten Breeding B.V. s.heimovaara@royalvanzanten.com +31 (0)2 97 38 71 10
Stefan Zwerink Accountmanager Snijbloemen s.zwerink@royalvanzanten.com +31 (0)6 53 40 50 40
Tineke van der Meer Backoffice t.vandermeer@royalvanzanten.com +31 (0)6 83 52 54 38
Yvonne van den Burgt Backoffice y.vandenburgt@royalvanzanten.com +31 (0)297 387117